عیادت مدیرعامل و هیات مدیره صندوق حمایت از حسن حبیبی

مدیر عامل و اعضای هیات مدیره صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور با حضور در منزل حسن حبیبی، پیشکسوت فوتبال از او عیادت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، دکتر سید مصطفی ابطحی مدیرعامل صندوق حمایت به همراه هیات مدیره صندوق حسین جلالی و هاشم سروش پور در منزل حسن حبیبی پیشکسوت نامدار فوتبال ایران که مدتی در بستر بیماری است، حضور یافتند و از او عیادت کردند.

دکتر ابطحی در این دیدار از حبیبی بعنوان یکی از بزرگان و مفاخر فوتبال ایران یاد کرد و برای وی آرزوی سلامت و طول عمر نمود.

حبیبی نیز با ابراز خوشحالی از این دیدار گفت: زحمات صندوق و شخص مدیرعامل در ارائه خدمات و تکریمِ پیشکسوتان بر کسی پوشیده نیست و حضور امروز شما در منزل بنده، همچون عیادت از من در زمان بستری بودن در بیمارستان موکد این موضوع است.

حسن حبیبی متولد 1318 در کرمان، بازیکن سابق تیم‌های فوتبال باشگاه شاهین، تاج سابق (استقلال) و پاس تهران است. او بعد از انقلاب اولین فردی است که سمت سرمربی تیم ملی فوتبال ایران را به عهده داشته‌است. حبیبی از بزرگان فوتبال ملی و باشگاهی ایران بوده و شاگردان بسیاری تربیت کرده‌است.