عیادت استاد علی کاوه و مدیر روابط عمومی صندوق حمایت از استاد اردشیر لارودی

استاد علی کاوه عکاس ورزشی بهمراه مدیر روابط عمومی صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور از استاد اردشیر لارودی عیادت کردند.

به گزارش پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، استاد علی کاوه عکاس برجسته ورزش ایران بهمراه مدیر روابط عمومی و پژمان منافی کارشناس امور حمایتی، بیمه و درمان صندوق حمایت، ظهرامروز دوشنبه چهارم تیرماه با حضور در منزل استاد اردشیر لارودی از این پیشکسوت ارزنده رسانه عیادت کردند.

مدیر روابط عمومی صندوق در این دیدار ضمن آرزوی سلامت و بهبود برای استاد لارودی با اشاره به خدمات وی در حوزه رسانه های ورزشی کشور گفت:  نام رسانه با نام بزرگانی چون شما عجین شده است و خدمات شما در عرصه خبرنگاری به ورزش ایران در یادها می ماند.  شما استاد و بزرگ رسانه و ورزش بوده و دانش و تجربیات شما مثال زدنی است.

استاد لارودی نیز در این دیدار خطاب به مدیر روابط عمومی صندوق گفت: شما از همکاران قدیمی ما بوده و حضورتان در صندوق حمایت بسیار موثر است. از مدیر عامل صندوق حمایت و همه آن هایی که به ورزش ایران خدمت و از پیشکسوتان حمایت می کنند، کمال قدردانی را دارم.

استاد اردشیر لارودی متولد 4 بهمن ۱۳۲۲ در تهران است. وی روزنامه‌نگار ورزشی کهنه‌کار و سرشناس ایرانی است. لارودی مربیگری تیم‌هایی نظیر ساسان و راه‌آهن را برعهده داشته‌است و سابقه داوری کشتی و فوتبال در دهه‌های ۱۳۴۰ و ۱۳۵۰ را هم دارد. او شاگردان بسیاری را در میان روزنامه‌نگاران ورزشی نسل‌های مختلف تربیت کرده‌است. لارودی چندی پیش به دلیل شکستگی لگن مورد عمل جراحی قرار گرفته بود.