حضور وزیر ورزش در منزل شهید ورزشکار اهل ارامنه

کیومرث هاشمی در منزل شهید واهیک باغداساریان از ورزشکاران شهدای اهل ارامنه حضور یافت.

به گزارش پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان پیش از ظهر امروز با حضور در منزل شهید واهیک باغداساریان، از خانواده این شهید معظم تجلیل کرد.

در این دیدار که مهدی میرجلیلی رییس بسیج ورزشکاران و داود آذرنوش مشاور فرهنگی وزیر ورزش و جوانان نیز حضور داشتند، کیومرث هاشمی با بیان اینکه دیدار با خانواده شهدا، فرصتی مغتنم برای زنده نگاه داشتن یاد شهدای انقلاب اسلامی است اظهار کرد: حضور در کنار خانواده شهدا قوت قلبی برای همه ماست و با تاکیدات مقام معظم رهبری، زنده نگاه داشتن یاد این شهدای بزرگوار وظیفه همه مردم بویژه مسئولان است.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به دو بار حضور مقام معظم رهبری در منزل شهید باغداساریان (در زمان ریاست جمهوری و رهبری) اظهار کرد: ایشان خودشان در این موضوع همواره پیش قدم هستند و بر همه ما تکلیف است که این مشی را دنبال کنیم.

هاشمی با قدردانی از سازمان بسیج ورزشکاران و حوزه فرهنگی ورزش برای زنده نگاه داشتن یاد و نام شهدا اظهار کرد: ورزش کشور افزون بر پنج هزار نفر شهید ورزشکار به انقلاب اسلامی هدیه کرده است و ما وظیفه داریم نام و یاد این عزیزان را همواره زنده نگهداریم و راه و مشی‌شان را ادامه دهیم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به شهید جمهور گفت: رییس‌جمهور شهید ما در زمان حیات و خدمتشان یاد شهدای بزرگوار انقلاب اسلامی را زنده کردند و ان‌شاءالله این راه در هر دولتی که توسط مردم انتخاب می‌شود، ادامه پیدا کند.

در این دیدار برادر شهید باغداساریان نیز خاطراتی از این شهید در زمان حیات و دوران فعالیتش در حوزه ورزش در رشته‌های فوتبال و والیبال بیان کرد.