پیشکسوت والیبال کشور درگذشت

محمود حداد نایب رئیس اسبق فدراسیون والیبال، موسس و رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال، پیشکسوت مطبوعات و عضو اسبق شورای سردبیری کیهان ورزشی چشم از جهان فرو بست.

به گزارش پایگاه خبری صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، محمود حداد پیشکسوت والیبال ایران، سابقه بسیار طولانی در رسانه و ورزش ایران در حوزه والیبال داشت که نایب ‌رئیسی اجرائی فدراسیون، ریاست کمیته ساحلی و تأسیس و ریاست نخستین سازمان لیگ والیبال و عضویت در کمیته‌های آمار و اطلاعات و ساحلی کنفدراسیون والیبال آسیا از جمله آن‌ها است.

مدیریت فنی و عضویت در شورای سردبیری هفته‌نامه کیهان‌ورزشی، عضو و مؤسس انجمن روزنامه‌نگاران و عکاسان ورزشی، تهیه‌کنندگی برنامه‌های ورزشی شبکه اول سیما از جمله «در قلمرو ورزش» از دیگر فعالیت‌های حداد در حوزه رسانه بود.

مدیریت باشگاه کشاورز تهران، نایب‌رئیسی اجرائی فدراسیون فوتبال، مدیریت برگزاری رویدادهای بین‌المللی والیبال سالنی و ساحلی از جمله مسابقات قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان ۲۰۰۳ و قهرمانی نوجوانان آسیا ۲۰۰۵ و تورهای ساحلی آسیا-اقیانوسیه ۲۰۰۰ الی ۲۰۰۶، قهرمانی ساحلی مردان آسیا ۲۰۰۶ از دیگر فعالیت‌های حداد در ورزش و والیبال است.

همچنین دبیری کمیته تدارکاتی اعزام کاروان ورزش ایران به چندین دوره از بازی‌های المپیک و آسیایی، مدیریت روابط عمومی کمیته ملی المپیک، سرپرستی تیم‌های مختلف ورزشی ایران در رویدادهای بین‌المللی و همچنین همکاری فعال و مؤثر در توسعه رشته‌های مختلف ورزشی ازجمله سپک‌تاکرا، پینگ‌پنگ و شطرنج از دیگر کارهای او است.

صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، درگذشت این پیشکسوت را به  خانواده وی و جامعه والیبال تسلیت گفته و برای آن مرحوم طلب رحمت و مغفرت الهی دارد.